37-300 Leżajsk, Garncarska 1
info@szkolaprogramowania.edu.pl
739-904-953

FAQ

FAQ czyli odpowiedzi na często zadawane pytania.

1. Moja córka ma 10 lat. Czy może zapisać się do szkoły programowania?
Odp: Wiek nie ma znaczenia. Warunkiem przystąpienia do naszej szkoły jest umiejętność czytania, pisania na klawiaturze i wykonywania podstawowych operacji matematycznych (mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie)

2. Czy po kursie podstawowym moje dziecko będzie umiało programować?
Odp: Poświecanie dwóch godzin w tygodniu to zbyt mało na to, by wszystko zapamietać. Uczniowie na naszych lekcjach otrzymują wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą powinni utrwalać w domu odrabiając zadanie domowe. Nasi trenerzy są do dyspozycji i służą pomocą również poza zajęciami. Można się z nimi kontaktować telefonicznie i poprzez komunikatory w przypadku pytań lub problemów.

3. Czy można na zajęcia przychodzić z własnym laptopem?
Odp: Każdy uczeń na zajęciach pracuje na sprzęcie szkolnym, ale nie ma przeciwskazań aby przychodził z własnym laptopem.

4. Co się stanie jeśli moje dziecko nie przyjdzie na zajęcia?
Odp: Obecność na zajęciach jest bardzo ważna, ponieważ uczniowie systematycznie poznają nowe zagadnienia z zakresu programowania. W przypadku nieobecności ucznia, otrzymuje on materiały z lekcji, które powinien przyswoić przed kolejnymi zajęciami. W przypadku nieobecności ucznia prosimy o informację przed zajęciami.

5. Czy książki i zeszyty są obowiązkowe?
Odp. Uczniowie na każdej lekcji otrzymują materiały z przerabianego zagadnienia i z zadaniem domowym.