37-300 Leżajsk, Plac Targowy 6d

Aktualności

29 Czerwiec 2021

Ostatnie zajęcia

Dzieci uczą się w różnym tempie. Uczniowie, nawet w trakcie roku, mają możliwość zmiany grupy na wyższą, jeżeli dużo pracują w domu. Oferujemy także godziny konsultacyjne.

8 Marzec 2021

Współpraca

Każdy programista to ważne ogniwo, które musi sprawnie łączyć się z pozostałymi. Dzięki wspólnej pomocy można zwiększyć efektywność działań i poprawić organizację pracy koderów.

22 Luty 2021

PHP Hypertext Preprocessor

Poznajemy tajniki języka PHP, aby łatwiej móc zarządzać swoją stroną. Każdy z naszych uczniów otrzymał konto w domenie naszej szkoły, w którym ma swoją stronę. Oprócz tego dostęp do ftp i shell.

19 Stycznia 2021

Program dla malarzy

Starsza grupa młodych hackerów! Tworzymy program w JavaScript obliczający koszt malowania ścian w pokoju. Malarze mogą już z niego korzystać :) Matematyka w programowaniu jest dosyć ważna.

15 Grudnia 2020

Pizza Time

Pizza Time jest już tradycją w naszym teamie. Nigdy nie wiadomo, w którym dniu przywiezie ją dostawca, więc warto być na wszystkich zajęciach. Tym razem Karol obszedł się smakiem. Jedna nieobecność i taki pech!

20 Października 2020

Praca w grupach

Umiejętność pracy w zespole jest bardzo ważna dla programistów. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, to również element naszej nauki. Tym razem prymusi pomagają nieco słabszym kolegom rozwiązać problem.

14 Października 2020

Programować może każdy

Młodsza grupa karmi swój umysł podstawami programowania. Pętle, funkcje, zmienne. Jakoś to wszystko trzeba sobie poukładać. Jak widać u nas programują również dziewczyny. Przecież programowanie jest dla każdego!

03 Września 2020

Zaczynamy kodować

Początkująca grupa zaczyna pełną parą. Widzimy na zdjęciu, że Bartek jest najbardziej zaangażowany. Z pewnością zostanie w przyszłości dobrym programistą. Wystarczy być konsekwentnym i chodzić na zajęcia do naszej szkoły.

28 Sierpnia 2020

Nowy rok szkolny 2020/2021

Zapraszamy do naszej szkoły programowania. Wystarczy wysłać zgłoszenie przez naszą stronę, lub skontaktować się telefonicznie:
739-904-953. Warunkiem przystąpienia do nauki programowania jest umiejętność czytania i umiejętność pisania na klawiaturze.

29 Czerwca 2020

Zakończenie semestru

Pomimo utrudnień spowodowanych przymusową przerwą w nauce udało nam się skończyć II semestr. 29 czerwca 2020 roku rozdano certyfikaty ukończenia kursu. Wszyscy uczniowie zadeklarowali dalszą naukę w nowym roku szkolnym. Po Pythonie czas na JavaScript!

10 Lutego 2020

Otwarte szkolenia z zakresu IT

Co dwa tygodnie prowadzimy bezpłatne, otwarte zajęcia tematyczne z zakresu IT dla chętnej młodzieży ze szkół podstawowych i średnich. W poniedziałek 10 lutego, omawialiśmy tematy takie jak: Kryptografia klucza publicznego, technologia blockchain i zasady działania kryptowalut. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową złotą monetę "Bitcoin" :)

10 Stycznia 2020

Uwaga! Zapisy dla początkujących

W drugim semestrze prowadzimy również zapisy na kurs dla początkujących programistów. Rozpoczynamy kurs Lambda, który będzie odbywał się we wtorki w godzinach od 17:00 do 19:00. Pierwsze zajęcia 28 stycznia 2020 roku. Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie.

13 Stycznia 2020

Informacja dla absolwentów

Uczniowie którzy ukończyli I semestr i zaczynają kolejny, spotykają się tradycyjnie w środy o tej samej godzinie. Rozpoczynamy naukę 29 stycznia 2020 roku.

18 Grudnia 2019

Kończymy pierwszy semestr

Pamiątkowe koszulki i dyplomy na zakończenie semestru. Widzimy się tuż po feriach!

13 Listopada 2019

Pizza time

Jest czas na naukę programowania i jest czas na smaczną pizzę w nagrodę za cierpliwość i zaangażowanie.

18 Września 2019

Piszemy pierwszy kod

Rozpoczynamy przygodę z programowaniem. Wszyscy są głodni wiedzy o kodowaniu.

27 Maja 2019

Aktualności

W tym miejscu będziemy umieszczać najnowsze informacje o naszej szkole, organizowanych spotkaniach, konkursach i sukcesach.