37-300 Leżajsk, Plac Targowy 6d
info@szkolaprogramowania.edu.pl
739-904-953

Nasze Kursy

Zajęcia realizujemy w grupach dla max. 10 uczestników. Prowadzi je dwóch trenerów. Możemy poświęcić maksimum uwagi Twojemu dziecku. Dostosowujemy trudność zadań do poziomu ucznia. Programowania uczymy od podstaw.

Delta (klasy III, IV, V)

Wtorek: 17:00 - 19:00

Celem kursu jest zapoznanie uczniów z programowaniem blokowym w języku Scratch, budową stron internetowych oraz tworzeniem aplikacji dla telefonów z systemem Android (gry i programy użytkowe).

Lambda (klasy VI, VII, VIII)

Środa: 17:00 - 19:00

W kursie uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę w zakresie programowania w języku Python (gry i programy użytkowe), tworzenia stron internetowych, programowania mikrokomputerów oraz poznają tajniki hackingu.

Kali (klasy VI, VII, VIII)

Czwartek: 17:00 - 19:00

Linux i bezpieczeństwo sieci - uczestnicy kursu zdobędą umiejętność obsługi systemu Kali Linux oraz posiądą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci.

Ekstra

Piątek: 17:00 - 19:00

Organizujemy szkolenia tematyczne z zakresu IT - dopasowane do potrzeb kursantów, bez ograniczeń wiekowych, w dogodnym dla klientów terminie.