37-300 Leżajsk, Garncarska 1
info@szkolaprogramowania.edu.pl
739-904-953

Nasze Kursy

Zajęcia realizujemy w grupach dla max. 10 uczestników. Prowadzi je dwóch trenerów. Możemy poświęcić maksimum uwagi Twojemu dziecku. Dostosowujemy trudność zadań do poziomu ucznia. Programowania uczymy od podstaw.

Grupa początkująca

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

W grupie początkującej uczniowie zdobędą podstawy do programowania w języku Python. Poznają główne cechy i składnię języka: Biblioteki i ich wykorzystanie, podstawowe typy danych, operatory oraz operacje na nich, wyrażenia warunkowe, pętle, funkcje, klasy i zastosowanie obiektów, itp. Poznają składnię HTML i CSS Po ukończeniu kursu, uczniowie potrafią napisać proste gry i programy użytkowe.

Podczas zajęć z programowania poświęcamy czas na wiedzę z zakresu IT. Omawiany jest sprzęt komputerowy i systemy operacyjne.

Grupa zaawansowana

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

W grupie zaawansowanej uczniowie pogłębiają swoją wiedzę w zakresie programowania w języku Python i poznają podstawy języka JavaScript i PHP. Uczą się tworzenia responsywnych stron internetowych i budowy nowoczesnych aplikacji webowych. Każdy z naszych uczniów otrzymuje konto shell, www i ftp na serwerze z własną subdomeną.

Podczas zajęć z programowania poświęcamy czas na wiedze z zakresu IT. Omawiane są sieci informatyczne i usługi sieciowe.

Grupa ekspert

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

Grupa przeznaczona jest dla uczniów wyróżniających się, którzy chcą i potrafią samodzielnie rozwiązywać problemy. W tej grupie uczniowie tworzą już poważne projekty, pogłębiają swoją wiedzę w zakresie programowania, programują aplikacje na smartfony, poznają podstawy grafiki 2D i 3D. Uczniowie już sami proponują interesujące ich tematy oraz języki, w których chcą je realizować. W tej grupie nauczymy się instalacji, konfiguracji i administracji serwerami opartymi na systemie Linux.

Podczas zajęć z programowania poświęcamy czas na wiedze z zakresu IT. Omawiane jest bezpieczeństwo cybernetyczne i hacking.

Ekstra (Dzieci i dorośli)

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

Organizujemy szkolenia tematyczne z zakresu IT - dopasowane do potrzeb kursantów, bez ograniczeń wiekowych, w dogodnym dla klientów terminie. Prowadzimy szkolenia między innymi z obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), programów graficznych i obróbki video. Szkolimy również użytkowników Internetu z dziedziny bezpieczeństwa i ochrony danych.

Zapewniamy:
- szkolenie prowadzone przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem,
- materiały szkoleniowe,
- po zakończeniu szkolenia możliwość konsultacji online z trenerem jako formę weryfikacji ćwiczonych w praktyce porad.