37-300 Leżajsk, Plac Targowy 6d
info@szkolaprogramowania.edu.pl
739-904-953

Nasze Kursy

Zajęcia realizujemy w grupach dla max. 10 uczestników. Prowadzi je dwóch trenerów. Możemy poświęcić maksimum uwagi Twojemu dziecku. Dostosowujemy trudność zadań do poziomu ucznia. Programowania uczymy od podstaw.

Delta (Grupa początkująca)

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

W kursie uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę w zakresie programowania w języku Python (gry i programy użytkowe), tworzenia stron internetowych, programowania mikrokomputerów oraz poznają tajniki hackingu.

Lambda (Grupa zaawansowana)

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

Celem kursu jest rozwijanie wcześniej zdobytych umiejętności, nauka programowania w języku JavaScript (JS), budowy stron internetowych i tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych.

Kali (Grupa początkująca)

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

Linux i bezpieczeństwo sieci - uczestnicy kursu zdobędą umiejętność obsługi systemu Kali Linux oraz posiądą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieci.

Ekstra (Dzieci i dorośli)

Raz w tygodniu: 17:00 - 19:00

Organizujemy szkolenia tematyczne z zakresu IT - dopasowane do potrzeb kursantów, bez ograniczeń wiekowych, w dogodnym dla klientów terminie.